“Kompostlama kraliçesi” İsviçreli Joraform şirketinin Bulgaristan distribütörüdür.

 

Her gün oluşturduğumuz çöpü yönetmenin temel yöntemi kompostlama olduğuna inanıyoruz.

Organik atıkları diğer “çöpten” ayırtmaya ve bu atıklarla yerinde ilgilenmeye hazır olan herkese mutlulukla yardım edeceğiz.

Kada kompostiramo organske otpade na mestu gde ih stvaramo, mi eliminišemo potrebu za njihov transport i odlaganje, čime sprečavamo zagađenje zemljišta i podzemnih voda na deponiji, gde ustvari završava i naše smeće. Kompostiranje na licu mesta je najjeftiniji i najlakši način da smanjimo svoje „smeće“.

Biyo atıkları onları oluşturduğumuz yerde kompostladığımızda, taşıma ve depolanma gereğini ortadan kaldırıyoruz- böylece sonuçta çöpümüzün gittiği yerdeki yani çöplükteki toprağı ve yer altı sularını da kirletmiyoruz.

Kompostlama “çöpümüzü” azaltmanın en ucuz ve kolay yöntemidir.

“Eurostat” kısmında gördüğünüz gibi çöp büyük sorundur-biz çözüm sunuyoruz-zarif, doğaya uygun ve en önemlisi: uygulanması kolay. Bugün yaptığınız komposter yatırımı yarın ve gelecekte Sizlere ciddi yararlar sağlayacak. Bu, en iyi toprak iyileştiricisi-komposta dönüştğreceğiniz tonlarca atığa eşittir.

Sizleri nazikçe davet ediyoruz: Bizlere katılın ve Doğayı düşünen ve “çöpü” ile zehirlenmek istemeyen insanlaradan biri olun. Gelin hep birlikte gelecek nesiller adına yaşamımızı değiştirelim ve onlara

solunabilir bir- hava
temiz ve verimli-toprak
temiz bir- su!

 

 

 

 

www.compostingqueen.com is owned and operated by Composta EOOD - Sofia,  Bulgaria